Znovuzrození …

Celý tento počin by se dal nazvat: Návrat ztraceného syna 🙂 Měl jsem několik blogů, ale z mnoha různých důvodů jsem je po nějakém čase, silně neaktualizované, smazal. Po pár měsících přešlo nadšení, nebyl čas a tak nějak nebylo o čem psát. Ne, že bych neměl o čem psát, ale proč dělat lokální kopie toho co už někdo napsal. Říkal jsem si, že ty moje bláboly stejně nikdo nečte a nač tedy plevelit internet.

Nápad na nový blog mi v hlavě vzniknul po přečtení Filemonova zápisku O tom mojem běhání a hubnutí. Došel jsem do fáze, že mě začalo štvát těch mých 115kg (189cm výška) a každé vyběhnutí schodů, haha, vedlo k zadychání, barva ksichtu alla rudý indián, … Prostě to bylo o ničem. A to nemluvím o tom, že se člověk cítí strašně unavený, neproduktivní a tak celkově to stojí za prd. Koziska v hipster tričkách fakt nejsou cool – (C) Filemon. Teď jsem na nějakých 92kg, ještě to není ono, ale život je o poznání veselejší.

Nikdy mě nenapadlo, že budu psát o sportu, případně stravě, … ale už je to tak. Člověk míní, život mění … Třeba to někomu pomůže, rozhodne se taky něco dělat a vyvaruje se chyb, které jsem udělal …